IV LIGA opolska 2016/17
Ludowy Klub Sportowy "Skalnik" Gracze

KADRA SENIORÓW sezonu 2016/2017


SZTAB SZKOLENIOWO/KIEROWNICZY


TRENER
Grzegorz Kutyła (od 7.10.2008)

TRENER BRAMKARZY
Dariusz Hołyński (od 22.07.2014)

KIEROWNIK DRUŻYNY
Dariusz Hołyński

MASAŻYSTA
Marek Granatowski


PRZYBYLI (na jesień 2016)
Dykus Patryk (juniorzy Stal Brzeg)
Janeczek Adrian (Stal Brzeg)
Mikitów Kamil (juniorzy Odra Opole)
Ra¶ Krzysztof (Olimpia Lewin Brzeski)
Ra¶ Maciej (Juniorzy Pomologia Prószków)

UBYLI (po wio¶nie 2016)
Płaza Dawid (Unia Tułowice)
Stefaniak Patryk
Wasilewski Michał
Wawrzyniak Patryk
Zaj±czkowski Marcin

Ubyli po jesieni 2016:
Kozłowski Piotr (wypożyczenie)
Kutyła Michał ( LZS Pogoń Łosiów)
Michalak Damian (nie wznowił treningów)
Lenkiewicz Damian ( wyjazd za granicę)
Fabiszewski Mateusz (Orzeł Olszanka)
Mika Mateusz (LZS Olimpia Lewin Brzeski)
Mikitów Kamil (Małapanew Ozimek)
Dykus Patryk (powrót z wypożyczenia do Stal Brzeg)
Ra¶ Krzysztof (powrót z wypożyczenia do Lewina)

Przybyli na wiosnę 2017:
Achtelik Dawid (TOR Dobrzeń Wielki)
Chodorski Jarosław (Czarni Otmuchów)
Hałaj Maciej (juniorzy Piasta Gliwice)
Koczwański Jakub (LZS Starowice)
Przytuła Paweł (Foto Higiena Gać)
Sieńczewski Sławomir (TOR Dobrzeń Wielki)
Stefaniak Patryk (FC Wrocław Academy UKS Wrocław)
Wojcik Kamil (Czarni Kondratowice)


Zdjęcie kadry 2016/2017


Kadra wiosna 2016

KADRA ZESPOŁU


BRAMKARZE
B±k Grzegorz (28.02.80, 182/84)
Koczwański Jakub
Stefaniak Patryk

OBROŃCY
Chodorski Jarosław
Ficoń Piotr (15.01.91, 193/89)
Parada Radosław (23.08.87, 187/82)
Płaza Mateusz (08.04.90, 176/69)
Przytuła Paweł
Skorupa Paweł (29.08.91, 183/86)
Wojcik Kamil

POMOCNICY
Fogel Denis (20.05.99, 180/75)
Janeczek Adrian (30.01.97, 182/73)
Hałaj Maciej
Ra¶ Maciej (11.12.97, 170/56 )
Rychlik Maciej (18.02.92, 176/75)
Sieńczewski Sławomir
Sierakowski Bartosz (16.01.87, 183/81)

NAPASTNICY
Achtelik Dawid
B±k Zygmunt (11.02.79, 184/90)
Maryszczak Grzegorz (05.08.89, 176/72 )
Paczek Damian (08.06.92, 180/70)


LIGA 2016/2017 (jesień)


Kolejka Data Godz. Gospodarze Go¶cie Wynik relacja
1. 06-08-2016 1700 LKS Skalnik Gracze Swornica Czarnow±sy 1:4 (0:3)  
2. 13-08-2016 1700 LZS Piotrówka LKS Skalnik Gracze 2:2 (2:1)  
3. 17-08-2016 1800 LKS Skalnik Gracze OKS Olesno 0:0  
4. 20-08-2016 1700 Pogoń Prudnik LKS Skalnik Gracze 0:2 (0:0)  
5. 27-08-2016 1700 LKS Skalnik Gracze LZS Kup 2:0 (1:0)  
6. 03-09-2016 1630 LZS Starowice Dolne LKS Skalnik Gracze 2:1 (0:1) Grodków
7. 10-09-2016 1600 LKS Skalnik Gracze Porawie Większyce 0:1 (0:0)  
8. 18-09-2016 1500 LZS Agroplon Głuszyna LKS Skalnik Gracze 3:0 (0:0) Namysłów
9. 24-09-2016 1500 LKS Skalnik Gracze KS Krapkowice 5:2 (3:2)  
10. 01-10-2016 1500 MKS Gogolin LKS Skalnik Gracze 2:1 (2:1)  
11. 08-10-2016 1500 LKS Skalnik Gracze TOR Dobrzeń Wielki 2:2 (0:0)  
12. 15-10-2016 1500 LKS Skalnik Gracze Polonia Nysa 2:0 (0:0)  
13. 22-10-2016 1400 KS Krasiejów LKS Skalnik Gracze 2:0 (0:0)  
14. 29-10-2016 1400 LKS Skalnik Gracze Chemik K-KoĽle 1:1 (0:0)  
15. 05-11-2016 1300 Małapanew Ozimek LKS Skalnik Gracze 3:0 (2:0)  
16. 11-11-2016 1330 LKS Skalnik Gracze Polonia Głubczyce 0:4 (0:3)  
17. 19-11-2016 1300 Start Namysłów LKS Skalnik Gracze 1:3 (0:1)  

wiosna 2017


Kolejka Data Godz. Gospodarze Go¶cie Wynik relacja
18. 18-03-2017 1500 Swornica Czarnow±sy LKS Skalnik Gracze 4:0 (1:0)  
19. 25-03-2017 1500 LKS Skalnik Gracze LZS Piotrówka 2:0 (2:0)  
20. 01-04-2017 1600 OKS Olesno LKS Skalnik Gracze 1:2 (0:1)  
21. 08-04-2017 1600 LKS Skalnik Gracze MKS Pogoń Prudnik 3:0 (2:0)  
22. 15-04-2017 1300 LZS Kup LKS Skalnik Gracze 0:0  
23. 22-04-2017 1630 LKS Skalnik Gracze LZS Starowice Dolne 0:1 (0:1)  
24. 29-04-2017 1700 LKS Porawie Większyce LKS Skalnik Gracze 4:2 (3:0)  
25. 03-05-2017 1730 LKS Skalnik Gracze LZS Agropol Głuszyna 1:1 (1:1)  
26. 06-05-2017 1700 KS Krapkowice LKS Skalnik Gracze 4:1 (2:0)  
27. 13-05-2017 1500 LKS Skalnik Gracze MKS Gogolin 0:2 (0:1)  
28. 20-05-2017 1700 TOR Dobrzeń Wlk. LKS Skalnik Gracze 0:2 (0:0)  
29. 27-05-2017 1700 KS Polonia Nysa LKS Skalnik Gracze 2:1 (2:1)  
30. 31-05-2017 1700 LKS Skalnik Gracze KS Krasiejów 0:3 (0:1)  
31. 03-06-2017 1700 TS Chemik K-KoĽle LKS Skalnik Gracze 1:2 (0:0)  
32. 10-06-2017 1700 LKS Skalnik Gracze KS Małapanew Ozimek 2:1 (1:0)  
33. 14-06-2017 1600 KS Polonia Głubczyce LKS Skalnik Gracze 1:1 (1:0)  
34. 17-06-2017 1700 LKS Skalnik Gracze NKS Start Namysłów 0:0  

TABELA ROZGRYWEK 2016/2017


Poz. drużyna mecze Z R P bramki punkty
1. Polonia Głubczyce 34 24 7 3 86:35 79
2. Swornica Czarnow±sy 34 25 3 6 82:35 75
3. Porawie Większyce 34 22 6 6 76:44 72
4. Małapanew Ozimek 34 21 4 9 80:47 67
5. Agropol Głuszyna 34 18 9 7 62:33 63
6. LZS Starowice 34 16 5 13 60:44 53
7. MKS Gogolin 34 16 4 14 56:47 52
8. OKS Olesno 34 14 5 15 51:68 47
9. LZS Kup 34 11 10 13 41:43 43
10. Polonia Nysa 34 12 6 16 46:53 42
11. KS Krapkowice 33 11 8 14 46:58 41
12. LKS Skalnik Gracze 34 11 8 15 41:54 41
13. KS Krasiejów 34 10 6 18 41:59 36
14. Chemik Kędzierzyn-KoĽle 34 8 11 15 33:50 35
15. Start Namysłów 34 8 10 16 40:51 34
16. TOR Dobrzeń Wielki 34 8 8 18 44:56 32
17. LZS Piotrówka 33 9 3 21 53:107 30
18. Pogoń Prudnik 34 3 3 28 24:78 12

STATYSTYKI 2016/2017

Liczba zwycięstw 11
Liczba zwycięstw u siebie 6
Liczba zwycięstw na wyjazdach 5
Najwyższe zwycięstwo u siebie 5:2 (KS Krapkowice)
Najwyższe zwycięstwo na wyjazdach

1:3 (Start Namysłów)

Liczba remisów 8
Liczba remisów u siebie 5
Liczba remisów na wyjazdach

3

Liczba porażek 15
Liczba porażek u siebie 6
Liczba porażek na wyjazdach 9
Najwyższa porażka u siebie 0:4 (Polonia Głubczyce)
Najwyższa porażka na wyjeĽdzie

4:0 (Swornica Czarnow±sy)

Najdłuższa seria zwycięstw 3
Najdłuższa seria bez porażki

4

Najdłuższa seria porażek 3
Najdłuższa seria bez zwycięstwa

4

Liczba strzelonych bramek 41
Liczba strzelonych bramek u siebie 21
Liczba strzelonych bramek na wyjeĽdzie

20

Liczba straconych bramek 54
Liczba straconych bramek u siebie 22
Liczba straconych bramek na wyjeĽdzie 32

Strzelcy goli dla SKALNIKA GRACZE

1. Damian Paczek - 11
2. Bartosz Sierakowski - 8
3. Zygmunt B±k - 6
4. Paweł Skorupa - 3
5. Mateusz Fabiszewski, Mateusz Płaza, Grzegorz Maryszczak, Maciej Ra¶ - 2
6. Maciej Rychlik, Patryk Dykus, Denis Fogel, Jarosław Chodorski - 1