TRZECIA LIGA, gr. III sezon 2008/09 grupa opolsko-¶l±ska
Ludowy Klub Sportowy "Skalnik" Gracze


KADRA SENIORÓW sezonu 2008/2009


SZTAB SZKOLENIOWO/KIEROWNICZY


TRENER
Waldemar Sierakowski (od 08.01.08 do 6.10.08)
Grzegorz Kutyła (od 7.10.08)

KIEROWNIK DRUŻYNY
Radosław Mi¶ta
Stanisław Rakowski

MASAŻYSTA
Marek Granatowski


PRZYBYLI ( na wiosnę 2009)

Byrski Dawid (Orzeł Z±bkowice)
Chmielewski Szymon (Unia Tułowice)
Hałaj Piotr (Unia Tułowice)
Dembiński Radosław (Victoria Chró¶cice)
Gortowski Ireneusz (GKS Grodków)
Kulej Jakub (MKS Oława )
Kardas Piotr(Motobi K±ty-Wrocławskie)
Worek Marcin (GKS Grodków)
Paciorek Piotr (Michałów)

UBYLI ( po jesieni 2008)

Chmielewski Przemysław (Sokół Niemodlin)
Konik Przemysław (Krasiejów)
Berbelicki Adam (Reńska Wie¶)
Syldorf Jakub (Odra Opole)
Brzęcki Tomasz (junior)
Steczek Adam (Odra Opole)
Smor±g Grzegorz (Sokół Niemodlin)
Grodzki Jakub (Odra Opole)
Kownacki Daniel (Sokół Niemodlin/rehabilitacja)
Kwiczala Wojciech (Sokół Niemodlin)

[Rozmiar: 19354 bajtów]
Kadra jesień 2008

KADRA ZESPOŁU


BRAMKARZE
12 B±k Grzegorz (28.02.80, 182/88)
1 Kos Mateusz (06.04.87, 190/90)

OBROŃCY
9 B±k Zygmunt (11.02.79, 184/85)
3 Bilski Krzysztof (25.07.87, 185/78)
5 Hałaj Piotr (11.12.76, 176/67)
4 Kardas Piotr (05.09.84, -/-)
2 Kulej Jakub (29.02.88, 188/84)
7 Kutyła Grzegorz (08.01.77, 176/77)
Pierzga Przemysław (08.12.90, 179/75)
20 Szel±g Artur (14.12.88, 174/72)
21 Tomczak Mateusz (21.04.88, 185/80)

POMOCNICY
Chmielewski Szymon (23.09.90, -/-)
15 Dembiński Radosław (12.04.83, 185/82)
14 Paciorek Grzegorz (11.04.87, 176/70)
Paciorek Piotr (05.10.90, -/-)
6 Płaza Mateusz (08.04.90, 175/64)
16 Stencel Grzegorz (16.10.91, 165/57)
19 Szpon Tomasz (30.05.89, 174/68 )
8 Worek Marcin (08.03.81, 178/77)

NAPASTNICY
9 Babu¶ka Sławomir (06.07.82, 180/78)
18 Byrski Dawid (01.06.90, 179/70)
10 Gortowski Ireneusz (10.12.76, 180/78)
11 Jaworski Tomasz (03.07.86, 173/72)
17 Maciejewski Radosław (17.05.82, 178/72)


LIGA 2008/09 (jesień)


Kolejka Data Godz. Gospodarze Go¶cie Wynik  
1. 09-08-2008 1700 Walka Makoszowy LKS Skalnik Gracze 2:1 (0:1) więcej
2. 16-08-2008 1700 LKS Skalnik Gracze LZS FA-Rajfel Krasiejów 1:1 (1:0) więcej
3. 23-08-2008 1700 Energetyk ROW Rybnik LKS Skalnik Gracze 6:0 (3:0) więcej
4. 30-08-2008 1700 LKS Skalnik Gracze TOR Dobrzeń Wielki 0:1 (0:1) więcej
5. 06-09-2008 1630 KS Beskid Skoczów LKS Skalnik Gracze 1:0 (0:0) więcej
6. 14-09-2008 1600 LKS Skalnik Gracze Ruch Zdzieszowice 1:4 (0:2) więcej
7. 20-09-2008 1600 LZS Le¶nica LKS Skalnik Gracze 4:1 (4:0) więcej
8. 27-09-2008 1600 LKS Skalnik Gracze TS Koszarawa Żywiec 2:1 (0:0) więcej
9. 04-10-2008 1100 Rozwój Katowice LKS Skalnik Gracze 7:0 (3:0)  
10. 11-10-2008 1500 GKS Pniówek 74 Pawłowice LKS Skalnik Gracze 2:0 (1:0)  
11. 19-10-2008 1500 LKS Skalnik Gracze Victoria Chró¶cice 2:0 (0:0) więcej
12. 25-10-2008 1300 KS Ruch Radzionków LKS Skalnik Gracze 2:0 (0:0) więcej
13. 08-11-2008 1100 LKS Skalnik Gracze BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (0:1) więcej
14. 11-11-2008 1300 Orzeł Psary/Babienica LKS Skalnik Gracze 0:1 (0:0) więcej
15. 15-11-2008 1300 LKS Skalnik Gracze Silesius Kotórz Mały 1:0 (1:0) więcej

wiosna 2009


Kolejka Data Godz. Gospodarze Go¶cie Wynik  
16. 22-04-2009 1700 LKS Skalnik Gracze Walka Makoszowy 2:1 (1:1) więcej
17. 21-03-2009 1400 LZS FA-Rajfel Krasiejów LKS Skalnik Gracze 2:0 (1:0) więcej
18. 28-03-2009 1400 LKS Skalnik Gracze Energetyk ROW Rybnik 3:1 (1:1) więcej
19. 04-04-2009 1600 TOR Dobrzeń Wielki LKS Skalnik Gracze 1:0 (1:0) więcej
20. 11-04-2009 1100 LKS Skalnik Gracze Beskid Skoczów 1:1 (1:1) więcej
21. 18-04-2009 1600 Ruch Zdzieszowice LKS Skalnik Gracze 1:0 (1:0) więcej
22. 25-04-2009 1600 LKS Skalnik Gracze LZS Le¶nica 0:2 (0:1) więcej
23. 01-05-2009 1700 Koszarawa Żywiec LKS Skalnik Gracze 0:3 (vo) więcej
24. 05-05-2009 1800 LKS Skalnik Gracze Rozwój Katowice 0:1 (0:1) więcej
25. 09-05-2009 1700 LKS Skalnik Gracze GKS Pniówek 74 Pawłowice 2:1 (2:0) więcej
26. 16-05-2009 1700 Victoria Chró¶cice LKS Skalnik Gracze 2:5 (1:3) więcej
27. 23-05-2009 1700 LKS Skalnik Gracze Ruch Radzionków 0:2 (0:1) więcej
28. 30-05-2009 1700 BKS Stal Bielsko Biała LKS Skalnik Gracze 5:1 (4:1)  
29. 03-06-2009 1800 LKS Skalnik Gracze Orzeł Psary Babienica 0:1 (0:0) więcej
30. 06-06-2009 1700 Silesius Kotórz Mały LKS Skalnik Gracze 0:4 (0:1)  

TABELA ROZGRYWEK


Poz. drużyna mecze Z R P bramki punkty
1. Ruch Radzionków 30 23 3 4 66-17 72
2. BKS Stal Bielsko Biała 30 18 10 2 55-19 64
3. LZS Le¶nica 30 16 7 7 44-26 55
4. Ruch Zdzieszowice 30 14 7 9 55-29 49
5. Walka Makoszowy 30 12 9 9 36-31 45
6. Orzeł Babienica/Psary 30 13 5 12 44-31 44
7. Rozwój Katowice 30 12 7 11 42-33 43
8. Beskid Skoczów 30 10 11 9 31-31 41
9. Energetyk ROW Rybnik 30 11 7 12 48-41 40
10. Pniówek Pawłowice ¦l±skie 30 10 9 11 46-39 39
11. Rajfel Krasiejów 30 11 5 14 35-40 38
12. Victoria Chró¶cice 30 9 10 11 35-37 37
13. Skalnik Gracze 30 10 2 18 32-54 32
14. TOR Dobrzeń Wielki 30 8 7 15 27-56 31
15. Silesius Kotórz Mały 30 5 5 20 17-73 20
16. Koszarawa Żywiec 30 5 2 23 13-69 17


STATYSTYKI


Liczba zwycięstw 10
Liczba zwycięstw u siebie 6
Liczba zwycięstw na wyjazdach 4
Najwyższe zwycięstwo u siebie 3:1 (ROW Rybnik)
Najwyższe zwycięstwo na wyjazdach

0:4 (LZS Kotórz)

Liczba remisów 2
Liczba remisów u siebie 2
Liczba remisów na wyjazdach

 

Liczba porażek 18
Liczba porażek u siebie 7
Liczba porażek na wyjazdach 11
Najwyższa porażka u siebie 1:4 (Ruch Zdzieszowice)
Najwyższa porażka na wyjeĽdzie

7:0 (Rozwój Katowice)

Najdłuższa seria zwycięstw 2
Najdłuższa seria bez porażki

2

Najdłuższa seria porażek 5
Najdłuższa seria bez zwycięstwa

7

Liczba strzelonych bramek 32
Liczba strzelonych bramek u siebie 17
Liczba strzelonych bramek na wyjeĽdzie

15

Liczba straconych bramek 54
Liczba straconych bramek u siebie 19
Liczba straconych bramek na wyjeĽdzie 35

Strzelcy goli dla SKALNIKA GRACZE

1. Tomasz Jaworski - 8
2. Zygmunt B±k, Ireneusz Gortowski, Marcin Worek - 3
3. Radosław Maciejewski, Dawid Byrski - 2
4. Jakub Grodzki, Tomasz Szpon, Jakub Syldorf, Grzegorz Paciorek, Mateusz Płaza, Radosław Dembiński, Kulej Jakub - 1