AKTUALNO¦CI - czerwiec, lipiec 2009

25-07-2009, 1542 - Przedostatni sparing na "+"...

Wygrali¶my mecz sparingowy z Poloni± ¦widnica 1:0, jedyn± bramkę strzelił w 35' Kamil Witkowski.
Zagrali¶my w składzie : Kos(46' B±k G.), Supłat(46' Hałaj), Parada(61' Kardas), Grodzki, Paciorek(46' Szel±g), Szpon(68' Smor±g M.), Dembiński, Lewandowski(66' Płaza), Płaza(46' Worek), Witkowski K.(46' B±k Z.), Jaworski (46' Byrski)

22-07-2009, 2040 - Dwie różne połowy...

Wygrali¶my mecz sparingowy z Uni± Tułowice 4:3 (4:0), bramki strzelili: Tomasz Jaworski 5', 10', 39', Mateusz Płaza 13' dla Uni padały 52',75'-karny, 78'.
I połowa: Kos, Supłat, Kardas, Parada, Paciorek, Szpon, Dembiński, Lewandowski, Płaza, Witkowski K., Jaworski.
II połowa: B±k G., Hałaj, Parada, Kardas (75' Brzecki), Szel±g, Szpon (60' Smor±g), Dembiński (65' Szczutowski), Płaza(80' Witkowski T.), Byrski, B±k Z.

22-07-2009, 1214 - Zmiana miejsca sparingu...

Dzisiaj o godz. 1800 rozegramy sparing z Uni± Tułowice w Wojsławiu.

18-07-2009, 1932 - Pierwszy sobotni sparing wygrany, drugi przegrany...

Wygrali¶my sparing w Z±bkowicach ¦l±skich 1:0, bramkę strzelił pięknym uderzeniem pod poprzeczkę w 23' Dawid Byrski.
Zagrali¶my w składzie : (I połowa) Kos M., Supłat B.(46' Wilusz S. - 58' Kutyła G.), Kutyła G. (46'-Szel±g),. Kardas P., Łuczak A.(75'- Supłat B.), Stencel G., Płaza M., Lewandowski S., Worek M., Witkowski K. (70'- Byrski D.), Byrski D.(46'-B±k Z.)
W dzisiejszym drugim sparingu przegrali¶my z Olimpia Lewin Brzeski 3:1 (1:0), jedyna bramkę dla nas strzelił Radosław Dembiński.

15-07-2009, 2114 - Dzisiejszy sparing na remis.

Dzisiaj zremisowali¶my z Victori± Chró¶cice 2:2 (2:0)
Zagrali¶my w składzie : (I połowa) Smor±g G., Łuczak M., Szczutkowski Ł,. Kardas P., Staszewski Ł., Stencel G., Wilusz S., Kownacki D., Smor±g M., Banach M., Janeczek M.
(II połowa): B±k G., Hałaj P., Płaza M., Kardas P., Szel±g A., Szpon T., Lewandowski S., Dembiński R., Paciorek G., Byrski D., Witkowski K.
Bramki dla gospodarzy 4', 13' dla Skalnika: S. Lewandowski 65' i K. Witkowski 82'.

02-07-2009, 2120 - W poniedziałek wznawiamy treningi.

W najbliższy poniedziałek wznawiamy treningi na własnym obiekcie, pierwszy sparing zagramy 11 lipca z Czarnymi Otmuchów.

29-06-2009, 2109 - Terminarz dostępny

W dniu dzisiejszym ¦l±ski ZPN podał terminarz III ligi opolsko-¶l±skiej. (dostępny w dziale terminarz)
Plany przygotowań do sezonu oraz sparingi dostępne wkrótce

06-06-2009, 2050 - Awans w tabeli

Wygrali¶my na wyjeĽdzie w Kotorzu Małym 4:0 (1:0), bramki dla nas zdobyli: I.Gortowski 38', M. Worek 51', 81', T. Jaworski 59'.

03-06-2009, 2107 - Spadek w tabeli

Przegrali¶my u siebie z Orłem Psary 0:1 (0:0), trac±c bramkę w 83 minucie zobacz więcej