Wygraliśmy sparing z Pogonią Oleśnica 2:0 (0:0)

26-02-2009, 1622 - Zmiana planów

W sobotę zagramy sparing w Oleśnicy z tamtejszą Pogonią o 1200, a poniedziałek wyjedziemy na tygodniowe zgrupowanie do Polanicy Zdrój.

21-02-2009, 1552 - Remis z MKS II Kluczbork

W dzisiejszym sparingu zremisowaliśmy z MKS II Kluczbork 1:1, bramkę dla naszego zespołu strzelił Ireneusz Gortowski.

18-02-2009, 2226 - Sparing w trudnych warunkach

Dzisiaj na sztucznej murawie, przy padającym śniegu przegraliśmy z Lechią Dzierżoniów 4:2, tracąc pierwsze trzy bramki w trzynaście minut, a ostatnią w 90 minucie. Dla naszej drużyny pierwszą bramkę strzelił Daniel Kowancki, drugą Tomasz Jaworski.

14-02-2009, 1708 - Dziś dwa sparingi

W pierwszym sparingu po dobrej grze zremisowaliśmy z MKS Oława 1:1, stworzyliśmy wiele sytuacji do strzelenia goli, lecz zabrakło skuteczności. Jedyną bramkę strzelił Marcin Worek.
Drugi sparing przegraliśmy z Pumą Pietrzykowice 1:2.

13-02-2009, 1419 - Jutro dwa sparingi

Jutro zagramy dwa sparingi na sztucznej murawie w Siechnicach, pierwszy z MKS Oława o 900, drugi z Pumą Pietrzykowice o 1500

06-02-2009, 1300 - Sobotni sparing

W sobotę zagramy na sztucznej murawie w Siechnicach z Olimpią Lewin Brzeski o godzinie 1500

30-01-2009, 1837 - Sparing w niedzielę

Najbliższy sparing zagramy z GKS Grodków, początek spotkania 1500 w Siechnicach (sztuczna murawa)

25-01-2009, 2228 - Przegrany sparing

Przegraliśmy sparnig na sztucznej murawie z MKS Oława 2:0, zagraliśmy trzy połowy po 35min., w składach:

1. G.Smorąg, P. Kordas, P. Hałaj, K.Bilski, M.Zagórski, T.Szpon, R.Dembiński, I.Gortowski, M.Worek, S.Babuśka, D.Byrski

2. G.Bąk, P.Kordas, P.Hałaj, M.Płaza, P.Chmielewski, D.Byrski, G.Stencel, S.Chmielewski, A.Szeląg, P.Lepak, R.Maciejewski

3. M.Kos, P.Kordas, K.Bilski, M.Płaza, B.Supłat, Ł.Szymański, R.Maciejewski, G.Stencel, M.Smorąg, P.Lepak, W.Kwiczala

13-01-2009, 1535 - Wznowione treningi

Wczoraj odbył się pierwszy trening na hali, Grzegorz Kutyła miał do dyspozycji 30 zawodników.