AKTUALNOŚCI - sierpień 2008

31-08-2008, 1540 - Przegrana z Torem...

Przegraliśmy na własnym obiekcie z Torem Dobrzeń Wielki 1:0, tracąc bramkę w 4 minucie meczu...zobacz więcej

25-08-2008, 2010 - Rozbita obrona...

Wczoraj przegraliśmy mecz z Energetykiem ROW Rybnik 6:0...zobacz więcej

16-08-2008, 2036 - Powtórka z rozrywki...

W dniu dzisiejszym zremisowaliśmy na własnym obiekcie z Rajflem Krasiejów 1:1 (1:0), tracąc bramkę w 93 minucie, jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 8 minucie Tomasz Szpon...zobacz więcej

14-08-2008, 1631 - Inauguracja jesieni w Graczach...

W najbliższą sobotę zainaugurujemy rozgrywki piłkarskiej III ligi śląsko-opolskiej na własnym stadionie.
Przeciwnikiem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć jest drużyna z woj. opolskiego Rajfel Krasiejów, który w ubiegłym sezonie zajął wysokie 4 miejsce w IV lidze opolskiej, a w pierwszej kolejce wygrał z Rozwojem Katowice 2:0
Z Krasiejowem mieliśmy okazję rozegrać dwa spotkania o mistrzostwo ligi wojewódzkiej w sezonie 1999/2000 i zanotowaliśmy następujące rezultaty:
11-09-1999r, Skalnik Gracze - SABA Krasiejów : 4-1 (1-0)
16-04-2000r, SABA Krasiejów - Skalnik Gracze : 2-3 (1-3)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW PIŁKI NOŻNEJ !!!

12-08-2008, 1628 - Dostępny terminarz juniorów...

W dziale juniorzy dostępny jest terminarz.

09-08-2008, 2201 - Przegrana na inaugurację...

Przegraliśmy z Walką Makoszowy w Zabrzu 2:1. tracąc bramkę w 93min...zobacz więcej

Beskid Skoczów - Ruch Zdzieszowice : 1-2

08-08-2008, 1746 - Jutro rozpoczynamy rundę jesienną...

Jutro zagramy pierwszy mecz ligowy, a przeciwnikiem naszym będzie Walka Makoszowy.