AKTUALNOŚCI [ marzec 2006 ]

• 31-03-2006 [kolejny raz ...]
    kolejny raz mecz zostaje przełożony, powód to zły stan boiska w Zabrzu. Spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się 19 kwietnia.

• 29-03-2006 [foto kadry Skalnika...]
    zobacz zdjęcie kadry Sklanika w dziale galeria 2006

• 25-03-2006 [rusza 19 kolejka...]
    dziś na murawę wyjdą dwie pary, pozostałe mecze odbędą się 12 kwietnia..

dzisiejsze mecze:
    Raków Częstochowa - Walka Makoszowy : 0-0
    Pogoń Świebodzin - Gawin Królewska Wola : 0-2

• 25-03-2006 [sobotni sparing...]
    w dzisiejszym sparingu wygraliśmy z Pogonią Oleśnica 1:0 (0:0), bramkę dla naszej drużyny zdobył Wojciech Ścisło, który później musiał opuścić murawę z powodu kontuzji...

• 23-03-2006 [zmiana miejsca i godziny meczu...]
    w dzisiejszym sparingu zremisowaliśmy z Czarnymi Korfantów 1:1

z Pogonią Oleśnica zagramy we Wrocławiu przy ul. Sztabowej o godz. 900

• 21-03-2006 [kolejne dwa sparingi...]
    rozegramy kolejne dwa sparingi, pierwszy z Czarnymi Korfantów (czwartek, 1630) a drugi z Pogonią Oleśnica (sobota, 900)

• 20-03-2006 [mecz z Arką przełożony...]
    mecz z Arką Nową Sól został przełożony na inny termin, jeżeli warunki pogodowe radykalnie by się poprawiły spotkanie będzie mogło się odbyć - ostateczna decyzja w czwartek

• 18-03-2006 [przegrana we Wrocławiu...]
    w ostatnim?? sparingu przed sezonem Skalnik przegrał na sztucznej murawie we Wrocławiu z Polonią Świdnica 3:2 (2:2) bramki dla naszej drużyny w 28 i 35 minucie strzelił zawodnik próbowany do gry w barwach Graczy Grzegorz Rola (Zagłębie Lubin).
    Natomiast Polonia strzelała w 22, 24 i 50 minucie.

• 15-03-2006 [Teraz ja decyduję... - NTO]
    Rozmowa z Wiesławem Uryczem, nowym szkoleniowcem III-ligowego zespołu Skalnika Gracze...zobacz więcej w dziale prasa 2006

• 13-03-2006 [kolejny sparing...]
    z powodu przesunięcia pierwszej kolejki naszej ligi zagramy sparing z IV-ligowym zespołem Swornicą Czarnowąsy, mecz odbędzie się na stadionie w Chruścicach o godz. 1500 (sobota)

• 12-03-2006 [prezes jako trener...]
    w dzisiejszym sparingu rozegranym na sztucznej murawie w Dzierżoniowie Skalnik pod przewodnictwem prezesa Andrzeja Miśty oraz przyglądającym się z boku nowym trenerem Wiesławem Uryczem przegrał z Smieną Mińsk 1:0 (1:0), tracąc bramkę w 29 minucie gry.

skład Skalnika który wystąpił w tym meczu (4-4-2):
    Bella(b), G.Bąk(b), Hałaj, Kutyła, Jagieniak, Drąg, Reisig, Konik, Golec, Krok, Z.Bąk, Gortowski, Żarów, Berbelicki, Jodłowski, Jędra, Kownacki, Litwin, Ścisło...

• 11-03-2006 [rezygnacja trenera ...]
    w czwartek 09-03-2006 na ręce prezesa Andrzeja Miśty trener Andrzej Polak złożył rezygnację z prowadzenia pierwszej drużyny Skalnika, natomiast w piątek nastąpiło pożegnanie z zawodnikami.
    Trwają rozmowy z kandydatem do prowadzenia drużyny, ostateczna decyzja zapadnie w poniedziałek.

• 10-03-2006 [kolejka przełożona ...]
    pierwsza kolejka rundy wiosennej została przełożona na 5 kwietnia 2006 (środa), zagramy z GKS Jastrzębie o godz. 1800

• 08-03-2006 [Puchar przełożony ...]
    Mecz Pucharu Polski, który miał być rozegrany 11 marca został przełożony na 4 kwietnia 2006r.,
    zamiast tego meczu zagramy sparing z Smieną Mińsk (Białoruś II-liga) - niedziela godz. 1600 Dzierżoniów

• 04-03-2006 [trzy karne ...]
    w ostatnim sparingu przegraliśmy z Nahodem 4:1 (2:0), pierwsze dwie bramki dla drużyny czeskiej padły po kontrowersyjnych karnych w 8 i 35 minucie, ale kolejne to wynik dwóch dobrych akcji przeprowadzonych w 47 i 77 minucie. Jedyny gol dla naszego zespołu zdobył w 60 minucie z rzutu karnego Tomasz Jagieniak.

• 03-03-2006 [ostatni sparing ...]
    na zakończenie obozu zagramy w Dzierżoniowie 04-03-2006 o godz.1400 z czeską drużyną Nahod.

• 01-03-2006 [drugi mecz za nami...]
    w drugim sparingu wygraliśmy z Górnikiem Złotoryja 2:0 (1:0), bramki strzelali: P.Konik(35min.), W.Ścisło(55min.).