AKTUALNO¦CI [ luty 2006 ]

• 28-02-2006 [pierwszy sparing...]
    w pierwszym meczu kontrolnym na obozie Skalnik wygrał z Polanic± Zdrój 5:0 (4:0), mecz był rozgrywany 2X35 minut, bramki zdobywali: W.¦cisło(5min.), I.Gortowski(11 i 21min.), Z.B±k(29min.), J.Bella(70min.)

• 27-02-2006 [Polanica obóz]
    od dzi¶ Skalnik przebywa na obozie w Polanicy Zdrój, jutro zaplanowany jest sparing z miejscowym rywalem o godz. 1600

• 25-02-2006 [zaspani w tyłach]
    dzi¶ Skalnik uległ Oławie 1:4(1:2) jedyn± bramkę dla nas strzelił w 30 minucie Adam Berbelicki

• 24-02-2006 [zmiana terminu]
    uwaga !!! zmiana terminu sparingu z MKS Oława odbędzie się on jutro(sobota) o godzinie 1130 w Oławie

• 24-02-2006 [sparingi na obozie]
    w trakcie zgrupowania w Polanicy Zdrój rozegramy trzy sparingi.
    Polanica Zdrój(28-02-2006)- "A",
    Górnik Złotoryja(01-03-2006) - "IV"
    Lokomotiw Mińsk (Białoru¶)-(04-03-2006) - może jeszcze ulec zmianie

• 23-02-2006 [sparing przed obozem]
    w niedzielę zagramy na sztucznej murawie we Wrocławiu przy ul. Lotniczej 72, mecz rozpocznie się o godzinie 1000 przeciwnikiem naszym będzie lider IV-ligi Dolno¶l±skiej MKS Oława.
    W poniedziałek udamy się na tygodniowe zgrupowanie do Polanicy.

• 21-02-2006 [wtorkowy sparing]
    w kolejnym sparingu Skalnik wygrał z Miejskim Klubem Sportowym Tur Turek(III-liga) 1:0, bramkę głow± w 26 minucie strzelił Tomasz Dr±g.

• 15-02-2006 [rozstrzelani na ¶niegu]
    w rozegranym dzi¶ sparingu Skalnik pewnie pokonał Victorię Cisek 7:0, bramki zdobywali: Ł.Migot(40min.), P. Konik(59 i 90min.), W.¦cisło(63min.), A.Krok(70min.), I.Gortowski(72min.), T.Wienke(80min.)

• 12-02-2006 [boisko jak lodowisko]
    W meczu rozegranym na sztucznej murawie w Chorzowie Skalnik zaprezentował się całkiem dobrze, wygrywaj±c z LKS Poborszów 1:0, bramkę dla naszej drużyny zdobył w 40 minucie Zygmunt B±k.

• 05-02-2006 [na sztucznej murawie]
    Skalnik na sztucznej murawie zremisował z Orłem Z±bkowice 2:2 (2:1), bramki dla naszej drużyny zdobył Ireneusz Gortowski(4 i 12min.), go¶cie strzelali w 37min(karny) i 65min.

• 04-02-2006 [sparing w Niedzielę]
    Sobotni sparing z Orłem Z±bkowice został przełożony na Niedzielę 05-02-2006, mecz ten zostanie rozegrany w Dzierżoniowie o godz.1230