AKTUALNOŚCI [ Październik 2005 ]

• 29-10-2005 [w pełni zrehabilitowani...]
    Skalnik wygrał na własnym obiekcie z Ruchem Radzionków 2:0 i tym samym w pełni zrehabilitował się za ostatnią porażkę... zobacz więcej
    Zaznaczyć trzeba, iż od pierwszej minuty na murawie wystąpili: Przemysław Dudek i Zygmunt Bąk, którzy zagrali bardzo dobre spotkanie ale po drobnych urazach musieli opuścić murawę...

• 26-10-2005 [PZPN potrzebuje czasu...]
    Sprawa odwołania Skalnika do PZPN została zawieszona do 15-11-2005, wtedy to zapadnie decyzja odnośnie gry nieuprawnionego zawodnika.

• 18-10-2005 ["Skalnik pisze do PZPN"]
    Po odrzuceniu protestu Skalnika przez Lubuski Związek Piłki Nożnej działacze z Graczy wczoraj zgłosili oficjalny protest do centrali związku. Teraz sprawą zajmie się Wydział Gier PZPN. źródło GW

• 17-10-2005 [Gawinowi grożą walkowery...]
    Tym razem Skalnik Gracze oficjalnie odwołuje się do Polskiego Związku Piłki Nożnej...zobacz więcej

• 15-10-2005 [wywalczone zwycięstwo...]
    Skalnik po bardzo ciężkim meczu wygrał z Rakowem Częstochowa 1:0, bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 13min. najlepszy zawodnik tego spotkania Daniel Kownacki zobacz więcej

• 07-10-2005 [Takie mecze się zdarzają...]
    Zamiast wygrywać do przerwy 3:0 my tylko remisujemy 1:1, później fatalny błąd naszego obrońcy i mecz kończy się naszą porażką 1:2 :(( zobacz więcej bramki w dziale media

• 06-10-2005 [rozpatrzony protest...]
    Wydział Gier Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze rozpatrzył protest w I instancji LKS "Skalnik" Gracze dotyczący uprawnienia...

Czy jest zafałszowana prawda związana z potwierdzeniem zawodnika do gry w III lidze w Dolnośląskim ZPN? ocenę tą pozostawiam wam, a moje prywatne spostrzeżenia przedstawiam ... zobacz więcej

• 04-10-2005 [zdjęcia kadry w komplecie]
    dostępne są już wszystkie zdjęcia zawodników Skalnika a niebawem będzie zdjęcie całej kadry

• 01-10-2005 [kolejny dobry mecz i to cieszy]
    dzisiaj Skalnik zagrał dobry mecz z Polarem Wrocław niestety w pierwszych minutach spotkania zabrakło koncentracji w naszym zespole i tak po szkolnych błędach straciliśmy w 10 minut dwie bramki, później to dominacja Skalnika lecz start nie zdołaliśmy odrobić w sumie przegrywając 2:1 :(( zobacz więcej

Lechia Zielona Góra - Arka Nowa Sól : 1-1
    Walka Makoszowy - GKS Jastrzębie : 0-0
    Odra Opole - Rozwój Katowice : 4-0
    Miedź Legnica - Polonia Słubice : 0-0
    Gawin Królewska Wola - Promień Żary : 3-0
    Pogoń Świebodzin - Ruch Radzionków : 2-0
    Chrobry Głogów - Raków Częstochowa : 1-0