AKTUALNOŚCI [ marzec 2005 ]

• 30-03-2005 [ 120 minut gry !!! ]
    Skalnik w Pucharze Polski pokonał LKS Goświnowice 3:2
    już w siódmej minucie po dośrodkowaniu W. Burzyńskiego strzałem głową zapewnił nam prowadzenie
    R. Maciejewski, jednak radość nie trwała długo bo w zamieszaniu podbramkowym w 11 minucie wyrównał Adamczuk, ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców w 62 minucie pokonując naszego bramkarza z odległości 40 metrów... no ale my mamy Zygiego !!! który tylko po wejściu na murawę strzelił wyrównującą bramkę a później 97 min. popisał się samotnym rajdem w kierunku bramki gospodarzy pewnie pokonując Balickiego... (pierwsze koty za płoty) zobacz więcej

• 27-03-2005 [ Pierwszy mecz ]
    w meczu pierwszej kolejki rundy wiosennej Skalnik pokonał Hetmana Byczynę 2:0 zobacz więcej

• 21-03-2005 [ mecze przełożone ]
    30-03-2005 godz. 1630 - mecz pucharowy LKS Goświnowice - Skalnik Gracze
    13-04-2005 godz. 1700 - mecz z rundy jesiennej Sklanik Gracze - LZS Starościn
    27-04-2005 godz. 1700 - mecz z pierwszej kolejki Śląsk Łubniany - Skalnik Gracze

• 17-03-2005 [ mecz w Dzierżoniowie odwołany ]
    sparing, który mieliśmy rozegrać w sobotę został odwołany, zostanie przeprowadzony trening

• 12-03-2005 [ pierwsza kolejka odwołana ]
    pierwsza kolejka rundy wiosennej została odwołana, natomiast Skalnik rozegra sparing na sztucznej murawie w Dzierżoniowie... (drużyna w trakcie ustalania)

• 12-03-2005 [ trudne warunki ]
    w sparingu rozegranym w Graczach Skalnik wygrał z Edrą Poborszów 3:0 (1:0)
    bramki strzelali: W. Żarów, Z. Bąk, P. Hałaj

• 07-03-2005 [ wzmocnienia ]
    do kadry Skalnika dołączyli:
    Mariusz Sanojca(mł), Krzysztof Jodłowski(mł), Marcin Fugiel, Piotr Hałaj, Tomasz Wienke, Tomasz Stasikiewicz(bramkarz), Radosław Maciejewski

a barw wiosną nie będą bronić:
    R. Micun, P. Kramczyński, T. Mocia, J. Majer, B.Jacek, J. Kapolka, Ł. Migot

• 02-03-2005 [ jeżeli... ]
    jeżeli mecz pucharowy zostanie odwołany przez OZPN Skalnik rozegra sparing z Edrą Poborszów