AKTUALNOŚCI [ czerwiec 2005 ]

• 28-06-2005 [ problemy techniczne ]
    w ostatnim meczu rundy wiosennej Skalnik wygrał z MKS Kluczbork 2:0 zobacz więcej

• 22-06-2005 [ znamy pierwsze nazwiska ]
    Pierwszymi piłkarzami z którymi prezes Andrzej Miśta zaczął rozmowy o ewentualne wsparcie zespołu w III lidze są: Przemysław Dudek( Dobrzeń Wielki), Jakub Bella, Bartłomiej Jacek, Ireneusz Gortowski, Krystian Golec (wszyscy Odra Opole). zobacz artykuł z NTO

• 20-06-2005 [ wstępne rozmowy ]
    Skalnik rozpoczął wstępne rozmowy z zawodnikami, którzy ewentualnie wzmocnią zespół w sezonie 2005/06, szczegóły i nazwiska w późniejszym terminie.
    Natomiast pierwszy sparing rozegramy w sobotę 16 lipca z Edrą Poborszów (więcej dział sparingi ),
    a 23 lipca podopieczni Andrzeja Polaka wyjadą na obóz do Borowic gdzie rozegrają dwa mecze kontrolne.

• 18-06-2005 [ dobra pierwsza połowa ]
    zagraliśmy dobrą pierwszą połowę ale brak skuteczności i niewykorzystany karny w 88min. przyniósł nam porażkę ze Starościnem 2:1 zobacz więcej

• 11-06-2005 [ spokojny mecz ]
    Skalnik pewnie wygrał ze Swornicą 2:0 a skromną porażkę Czarnowąsy zawdzięczają dobrej postawie swojego bramkarza a byłego Skalnika zobacz więcej

• 08-06-2005 [ 1/2 Pucharu Polski, ]
    Skalnik przegrał w 1/2 Pucharu Polski z Edrą Poborszów 2:1, dodam że sędzia spotkania 92min. puścił faul na Jacku Zgardzińskim po którym padła bramka...mam nadzieję że obserwator tego spotkania postawił odpowiednią notę... zobacz więcej

• 07-06-2005 [ "Drugie podejście" - NTO ]
    Skalnik na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zapewnił sobie awans. Po dwóch sezonach przerwy wracają do wyższej klasy... zobacz więcej

• 05-06-2005 [ radość Skalnika ]
    tak radosnego Skalnika nie widziałem dawno, wjeżdzający do Graczy busik z zawodnikami, aż huczał cały piosnką : "TRZECIA LIGA, TRZECIA LIGA SKALNIK G.",
    a ja dodam piosnkę kibiców najczęściej słyszaną w barze sportowym w Graczach "Nawet słynna Barcelona dziś Skalnika nie pokona"

• 04-06-2005 [ awans do III LIGI ]
    Skalnik dzięki remisowi z Polonią Nysa 1:1 zapewnił sobie awans do III ligi a bramkę strzelił pomocnik Wojciech Burzyński zobacz więcej